Сучасний дизайн в Києві і області від компанії «Столиця-М груп»

Купуючи житло, більшість людей відразу ж малюють в мріях нову квартиру - затишну вітальню, спокійну спальню, завзяту дитячу і функціональну кухню ... І, звичайно ж, все це повинно бути виконано якісно і зі смаком. Але як же цього досягти? Як правильно розпланувати роботи, щоб нічого не упустити? А як краще втілити ту чи іншу ідею, та й чи доречна вона взагалі у вашій ситуації? А що робити, якщо взагалі немає навіть найменшого розуміння про те, що саме хочеться отримати? Чесно кажучи, в таких ситуаціях, нерідко, питань більше, ніж відповідей. І це цілком зрозуміло - ремонт квартир не часто доводиться робити, а більшість з цим і зовсім стикається вперше.

Перше, над чим ми радимо починати працювати при створенні дизайну квартири або іншого приміщення, - це розробка проектування внутрішнього дизайну квартири. При цьому потрібно неухильно враховувати проект і схему архітектури приміщення, його призначення та побажання клієнтів. Ще до старту робіт варто продумати поєднання бажаних замовником деталей інтер'єру і використовуваних матеріалів.

Окремо варто зупинитися на проектуванні освітлення приміщення, схеми розміщення сантехнічних вузлів, вентиляційної системи, електричної проводки.

 

Не потрібно поспішати

 

Лише після з'ясування всіх питань, ми можемо приступити до оздоблювальних робіт.

Але навіть тоді, коли вся обробка виконана, розслаблятися не варто, адже наступний етап в створенні затишку у вашому домі - не менш важливий. Вам належить підбір і розстановка меблів та інших предметів нового інтер'єру. Саме від правильності їх поєднання і підбору буде залежати загальна атмосфера і сприйняття будинку. Причому в цьому випадку абсолютно не важливо обмірковуєте ви дизайн всієї квартири або зайнялися лише одним з її приміщень. Правильно підібрані аксесуари, грамотно розставлені акценти - все це зможе допомогти в створенні необхідного інтер'єрного рішення.

Більшість сучасних людей мріють не тільки про красивий приміщенні з модною обробкою, але і про те, щоб квартира була функціональною і зручною. Поєднати всі ці вимоги в одній ідеї досить складно недосвідченій людині, яка не має практичного досвіду в дизайні квартир. Адже навіть найцікавішу ідею, через недосвідченість можна легко загубити, і лише досвідчені дизайнери в будь-якій квартирі зможуть створити потрібну атмосферу і поставити актуальне тон!

Ми уважно стежимо за всіма найактуальнішими тенденціями в сфері дизайну. Тому готові запропонувати своїм клієнтам всі найсвіжіші ідеї, які будуть не тільки виглядати оригінально і стильно, але і стануть в повній мірі функціональним і продуманим рішенням.

 

 

 


ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРА